Recenzii

Mwhitfield
2017-12-20
5/5
Fast shipping thanks for the seller

100M FTTH Fibra Optica Picătură Cablu Patch Cord SC SC SM Single Core SC-SC 100 de Metri Jumper

rating

SKU: c77

100M FTTH Fibra Optica Picătură Cablu Patch Cord SC SC SM Single Core SC-SC 100 de Metri Jumper

Cerere

De lungă distanță și locale optice de rețea de transport, rețea de transmisie de date, imagine rețelele de transport, CATV, optice, instrumente de testare, fotoelectric sistem de control automat

Descriere

Fibra optică picătură cablu patch cord are doi conectori la fiecare capăt al cablului pentru a face conexiune; cablu coadă este un cablu cu un conector. Conectorii sunt cu SC tip, inel ceramic pentru a fi lustruit ca UPC . Un SM conversie patch cord este cu două conector diferit. Nostru produce de înaltă performanță patch cord cu avansate de slefuire tech, importate instalațiile de prelucrare și economiile de scară realizate.

Specificație tehnică

Articol

Parametrii

Pierdere De Inserție

SM≤0.2 dB

Pierderea De Returnare

PC≥45dB UPC≥50dB, APC≥60

Împerechere de peste 1000 de ori

Varietate Pierdere De Inserție

Temperatura

-40 la +85

Rezistența La Tracțiune

45Kg(exclude φ0.9SM fibre)

Încercare La Vibrații

  • Tip De Unitate: bucata
  • Dimensiunea Pachetului: 20cm x 20cm x 5cm (7.87in x 7.87in x 1.97in)
  • Greutate Pachet: 1.5kg (3.31lb.)

Etichete: patch cord sc, fibra optica, sc sc, Ieftine patch cord sc, De înaltă Calitate, fibra optica, China sc sc Furnizori.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Produse similare

Legate de
Hua wei/ZTE/Hisense EPON OLT PX20+ SFP module GEPON SFP sc Modulul Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți orice întrebări.
110.66lei
Legate de
New Sosire ,De Înaltă Calitate Mini HD SDI Fiber Optic Media Converter,cu Contact Uscat, Simplex LC S/M 0~20 km SDI Nu de compresie transmisie, Low singal pierdere & Turii video HD imagine Transport Gratuit Si Livrare Rapida Default nava singlemode versiune(0~20 km) , dacă este nevoie multimode versiune(0~500m) , mesaj pentru noi. Caracteristici:
936.63lei 889.80lei
Legate de
Transport gratuit 1x2 Mecanice, Optice Comutator 1260~1650nm 5V Non-Blocare cu conector de fibra optica switch Caracteristici De Neegalat Low-Cost Pierdere de inserție scăzut Mare Canal De Izolare Stabilitate Mare, Fiabilitate Ridicată Epoxi-free de pe Drumul Optic Blocare sau Non-blocare Aplicații Optical
242.23lei