Pentru toate modelele VW Golf MK6 Passat B7 CC Polo, Tiguan Skoda Superb Yeti Senzor Extern de Temperatură Ambiantă Exterioară Senzor de Aer 6RD 820 535

rating

SKU: c890

Senzor Extern De Temperatură Ambiantă Exterioară Senzor De Aer

Număr parte:6RD 820 535

Înlocuirea Număr Parte:8Z0 820 535

Compatibil:

VW Golf MK6 Passat B7 CC Polo, Tiguan

Skoda Superb Yeti

  • Plasarea: Într-Filtru De Aer
  • Gama De Măsurare: null
  • Repetabilitate: null
  • Rezoluție: null
  • Histerezis: null
  • Sensibilitatea: null
  • Număr Parte: 6RD820535 8Z0 820 535 8Z0820535
  • liniar: null
  • Tip Senzor: Inducție Magnetică
  • Nume De Brand: SHANGLAN
  • Stil: D
  • Tip: senzor temperatură aer admisie
  • Dimensiunea Pachetului: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Greutate Pachet: 0.1kg (0.22lb.)
  • Tip De Unitate: bucata

Etichete: senzor de exterior, senzor, senzorul de aer, Senzor ieftin în aer liber, De înaltă Calitate senzor, China senzor aer Furnizori.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Produse similare

Legate de
Notă: Manual de măsurare,vă rugăm să permiteți-0,3 cm de eroare. Culoarea reală a elementului poate fi ușor diferit față de imaginile prezentate pe site-ul cauzat de mai mulți factori, cum ar fi luminozitatea monitorului și luminozitatea. STARE: Nou PRODUS: Plastic Siguranța Ochii cu alb mașină de spălat CULOARE:
59.91lei 47.92lei
Legate de
Transport gratuit Dual Geam 1310/1550nm 20/80 Raport ABS Tip Cutie 1x2 FBT Cuplaj 1*2 FBT Fibra Optica Splitter Descriere Singlemode Cuplaj sunt fabricate din graded index fibre cu diametre de bază de 9um. Standard singlemode cuple sunt frecvent utilizate în comunicare la distanță cu surse LED de operare la 1310nm sau 1550nm. Singlemode cuple
43.48lei
Legate de
2X Suport Tort se Ocupe de Montarea pe 3 Niveluri de Aur Grele Trifoi Centrul Hardware Nunta 2 buc/lot,3Tier,aur corlor,Trifoi patteren. Îngroșa
78.44lei 74.53lei